bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 marca 2020
  • wyświetleń: 3361

Wystartuj po zdrowie z Naturhouse Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Nadchodzi wiosna, czyli czas, kiedy większość z nas czuje potrzebę zmiany czegoś w swoim życiu.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Bielsku-Białej
Centrum Dietetyczne Naturhouse w Bielsku-Białej, ul. Gazownicza 1Często po zimie gromadzimy kilka nadprogramowych kilogramów, które na wiosnę zaczynają nam przeszkadzać, gdy pomyślimy sobie, że przed nami lato, urlopy i wakacje, na których chcemy perfekcyjnie wyglądać. Sporo osób motywuje się w tym czasie do odchudzania, często „na własną rękę” stosując wszelkiego rodzaju diety. Niestety, nawet jeśli uda się zrzucić kilka kilogramów, później gdy wracamy do starych nawyków, pojawia się niekorzystny efekt jo-jo. Dlatego zachęcamy, aby odchudzanie odbywało się pod opieką doświadczonego dietetyka.

Specjalistyczną pomoc można otrzymać w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Bielsku-Białej.

Jako eksperci w reedukacji żywieniowej korygujemy złe nawyki żywieniowe zmieniając je na lepsze. Dzięki temu, po skończonej kuracji nasi pacjenci utrzymują osiągnięte efekty. Metoda Naturhouse składa się z cotygodniowych wizyt u dietetyka, który motywuje, rozpisuje plan żywieniowy i dobiera indywidualną naturalną suplementację, która odżywia organizm i zapobiega niedoborom.

Nasi pacjenci chwalą i cenią sobie cotygodniowe spotkania z dietetykiem, ponieważ jest to dla nich dodatkowa motywacja do pracy nad sobą, gdyż na każdej wizycie są sprawdzane ich postępy. Naturhouse to nie tylko odchudzanie. Pomagamy także osobom, które zmagają się z różnymi jednostkami chorobowymi. Dzięki indywidualnie dobranemu planowi żywieniowemu i wsparciu suplementacją, niejednemu pacjentowi poprawiły się wyniki badań laboratoryjnych. Udowadniamy w ten sposób, że odżywianie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie” - mówi Magdalena Rachwał, asystentka dietetyka z Naturhouse Bielsko-Biała.

Serdecznie zapraszamy na konsultację do dietetyka wszystkie osoby, które chciałyby pozbyć się nadprogramowych kilogramów bądź poprawić stan swojego zdrowia.

Wystartuj po zdrowie i osiągnij swój cel z dietetykiem Naturhouse!

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Godziny przyjęć:
  • Poniedziałek, Czwartek 11:00 - 19:00
  • Wtorek, Środa, Piątek 7:00 - 15:00