bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 6067

Gmina Jasienica mówi "nie" dla spalarni w Wapienicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj

Jasienica jest drugą po Jaworzu gminą, która zajęła stanowisko ws. wstępnych planów lokalizacji spalarni śmieci w Wapienicy. Zastępca wójta zaznaczył, że gmina Jasienica jest przeciwna rozważanej w Wapienicy lokalizacji instalacji.

elektrociepłownia
fot. google.com


Stanowisko gminy Jasienica ws. planów budowy instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych przedstawił w piśmie do mieszkańca zastępca wójta.

Krzysztof Wieczorek poinformował, że miasto Bielsko-Biała nie podjęło z gminą Jasienica żadnych konsultacji w sprawie rozważanej lokalizacji spalarni w Wapienicy.

- Gmina Jasienica jest przeciwna lokalizacji planowanej spalarni odpadów w dzielnicy Wapienica - poinformował zastępca wójta.

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu stanowisko w sprawie spalarni wydała Rada Gminy Jaworze. Pisaliśmy o tym w artykule "Jaworze obawia się spalarni? Rada Gminy przyjęła stanowisko".

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Spalarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj