bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3610

Taniej z miejską kartą

Karta miejska z rabatami, gry miejskie dla mieszkańców i turystów oraz 10 monitorów z ofertami innych uczestników. To niektóre z zadań Klastra Turystycznego, założonego przez gminę Bielsko-Biała.

hotel Vienna, pokoje
Udział w projekcie chcą wziąć między innymi bielskie hotele (na zdjęciu: Hotel Vienna) · fot. Joanna Karwacka / czecho.pl


Restauracja Lawenda
... oraz restauacje.


Projekt prowadzi wydział promocji bielskiego ratusza. Zainteresowanie projektem, który przewiduje warsztaty i szkolenia dla klastrowiczów jest spore. Gdy powstawał chęć działania zgłosiło ok. 30 podmiotów, teraz jest ich ponad 50. Są to: hotele, restauracje, wyższe uczelnie i gestorzy atrakcji turystycznych. Na razie są to tylko podmioty z Bielska-Białej, ale projekt ma objąć zasięgiem większy teren.

Planuje się wprowadzenie magnetycznej karty miejskiej. Jest plan, aby po zakończeniu projektu na jego bazie powstała lokalna organizacja turystyczna.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.