Wiadomości

  • 1 marca 2020
  • wyświetleń: 7887

[FOTO] Kraksa na DK-1 w Pszczynie. Droga była zablokowana

W niedziele, 1 marca około godziny 14:30 na skrzyżowaniu krajowej jedynki z ulicą Polne Domy w Pszczynie doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na DK-1 w Pszczynie - 1.03.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Grzegorz


Do zderzenia doprowadził kierowca Fiata Pandy, który wymusił pierwszeństwo na Audi i Volkswagenie. Siła uderzenia była duża. Uczestnicy kraksy trafili pod opiekę ratowników medycznych. Jak udało nam się dowiedzieć, wszyscy byli zapięci w pasy bezpieczeństwa. Najprawdopodobniej to spowodowało, że mimo znacznych uszkodzeń pojazdów, skończyło się tylko na drobnych stłuczeniach.

W tym samym czasie doszło tam także do niezależnej od pierwszego zdarzenia kolizji dwóch pojazdów marki Opel i Skoda. Uczestnicy po chwili zjechali z drogi i spisali oświadczenia.

Droga w stronę Katowic była całkowicie zablokowana około godzinę. Natomiast kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej poruszali się prawym pasem ruchu. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Wypadek na DK-1 w Pszczynie - 1.03.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Maciek

sid / bielsko.info

źródło: pless.pl - Pszczyna i okolice - informacje drogowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj