Wiadomości

  • 29 lutego 2020
  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 8558

Zawodnik Daas Berserkers Team w reality show na Polsacie

Za nami:

Michał Sobiech, trenujący na co dzień w klubie Daas Berserkers Team Bielsko-Biała weźmie udział w telewizyjnym programie "Tylko Jeden" typu reality show. Uczestniczyć będą w nim zawodnicy - amatorzy mieszanych sztuk walki (MMA). Zwycięzca podpisze profesjonalny kontrakt KSW.

Loading...


W piątek, 6 marca na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowe reality show "Tylko Jeden". Tym razem uczestnikami będą sportowcy. Jednym z nich będzie goczałkowiczanin, Michał Sobiech - nie tylko zawodnik MMA, ale na co dzień również dietetyk.

Michał Sobiech
Michał Sobiech, zawodnik Daas Berserkers Team weźmie udział w telewizyjnym programie "Tylko Jeden" · fot. facebook.com


Jak można dowiedzieć się z komunikatów prasowych, uczestnicy zostaną zamknięci w jednym domu. Przez osiem tygodni grupa amatorskich zawodników będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców, którzy będą oceniali ich postępy. W ten sposób uczestnicy poznają wszystkie aspekty życia i pracy zawodników MMA. O tym czy wypadają z programu będą decydować walki.

Loading...

new, BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.