Reklama

Wiadomości

  • 29 lutego 2020
  • 1 marca 2020
  • wyświetleń: 18161

[ZDJĘCIA] Trwa budowa hal produkcyjno-magazynowych przy DK-1

Na początku roku ruszyły szeroko zakrojone prace związane z budową parku logistycznego z obiektami magazynowo-produkcyjno-biurowymi w Czechowicach-Dziedzicach.

Ruszyła budowa zakładu Valeo Siemens - 17.02.2020 · fot. sid / czecho.pl


Na działkę w pobliżu DK-1 wjechał ciężki sprzęt. Trwają prace ziemne. Przypominamy, że na parcelach między ulicami Cichą, Partyzantów i Zamkową inwestor - firma 7R - buduje hale produkcyjno-magazynowe.

Nie jest tajemnicą, że w tym miejscu powstaje zakład produkcyjny firmy Valeo Siemens. W obiekcie mają być produkowane silniki elektryczne oraz generatory prądu dla pojazdów elektrycznych. Pod koniec 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach przystąpiono do przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

Ciągle trwa postępowanie w tej sprawie. Inwestor nie uzyskał jeszcze zgody na ulokowanie w hali fabryki produkującej silniki.

ab, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.