bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4605

Przejście podziemne już gotowe

4 czerwca oficjalnie zostało otwarte przejście podziemne pod ulicą Piastowską w Bielsku-Białej. Wszystkie części konstrukcyjne przechodu posiadają wysoki standard wykończenia - wykonane są z betonu architektonicznego oraz okładzin kamiennych.

Granitowe stopnie schodów, stalowo-szklane balustrady, uchwyty ze stali nierdzewnej i nowoczesne oświetlenie dopełniają obrazu. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażony w dwie windy, w których znalazły się również urządzenia dla osób niewidzących.

Przejście podziemne już gotowe · fot. UM Bielsko-Biała


Na przystanku autobusowym od strony ul. Mickiewicza wykonano pomieszczenie, w którym znajduje się nowy punkt sprzedaży biletów miesięcznych, okresowych i jednorazowych.

W sąsiedztwie kiosku, na przygotowanym już fundamencie MZK planuje zamontować automat do całodobowej sprzedaży biletów. W obszarze przejścia podziemnego zostały zamontowane również kamery systemu monitoringu Straży Miejskiej.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.