Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2020
  • wyświetleń: 5527

Ukrainiec bez prawa jazdy dachował swoim Subaru. Został zatrzymany

Mundurowi z drogówki zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który w środę kierując Subaru złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i spowodował kolizję drogową. Pojazd, którym jechał wypadł z drogi i dachował w rowie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

zatrzymanie
fot. KMP Bielsko-Biała


W środę tuż po godzinie 7.00 na ulicy Żywieckiej w Kobiernicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem subaru wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym przepisowo z naprzeciwka seatem prowadzonym przez 62-latka. Uderzenie było na tyle silne, że subaru wypadło z drogi i zatrzymało się w rowie.

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Policjanci z ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący osobowym Subaru 27-letni obywatel Ukrainy, mieszkaniec powiatu bielskiego, prowadził samochód pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

zatrzymanie
fot. KMP Bielsko-Biała


Mężczyzna był trzeźwy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj w godzinach południowych usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, za które może trafić za kraty nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj