bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lutego 2020
  • wyświetleń: 8611

Są wyniki badań. Bielszczanka nie ma koronawirusa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W czwartek po południu poznaliśmy wyniki badań młodej nauczycieli z Bielska-Białej, która od poniedziałku przebywała na oddziale zakaźnym Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

laboratorium
Są wyniki badań. Bielszczanka nie ma koronawirusa


Przypominamy, że w poniedziałek po południu nauczycielka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mazańcowicach zgłosiła się do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Kobieta dzień wcześniej przyjechała z Rzymu z infekcją. Lekarze błyskawicznie wdrożyli procedury i kobieta została przewieziona na oddział zakaźny Specjalistycznego Szpitala w Chorzowie, gdzie trafiła do izolatki.

Nauczycielka kilka godzin przed hospitalizacją prowadziła zajęcia w szkole. Wójt Jasienicy wydał decyzję, że w placówce, w której uczy bielszczanka, zostaną odwołane zajęcia edukacyjne do czasu uzyskania ostatecznych wyników badań.

Dopiero w czwartek po południu przyszły wyniki testów. Badania dały wynik negatywny, nauczycielka nie jest zakażona koronawirusem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.