Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • wyświetleń: 4260

[FOTO] Bronów: nocny pożar stodoły przy ulicy Pszczelarskiej

Zgłoszenie dotyczące pożaru wpłynęło do strażaków około godziny 23:00. W momencie dojazdu pierwszego zastępu, obiekt w całości był pochłonięty ogniem. Do walki z ogniem zadysponowano osiem jednostek.

Pożar w Bronowie - 25.02.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Kamil


Płonął budynek o powierzchni około 80m2, który w całości został wykonany z drewna. Wewnątrz znajdowało się siano i skład drewna na opał. Płomienie było widać z dużej odległości. Nad okolicą unosiła się czerwono-pomarańczowa łuna. Mimo błyskawicznej reakcji strażaków, nie udało się uniknąć całkowitego spalenia stodoły. Nieopodal znajdował się murowany budynek gospodarczy, którego płomienie nie dosięgły.

Działania straży pożarnej polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu pięciu prądów wody na płonący obiekt, rozbiórce i skrupulatnym przelaniu pogorzeliska, które następnie zostało sprawdzone pod kątem osób poszkodowanych - nikogo nie odnaleziono. Działania zakończono kwadrans po pierwszej w nocy. Na miejscu pozostał zastęp OSP Bronów. Druhowie do godzin porannych dozorowali miejsce pożaru.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.