bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2020
  • 29 lutego 2020
  • wyświetleń: 4119

W Kubiszówce rusza cykl gier planszowych. Rozgrywki w soboty

Za nami:

Z cyklem gier planszowych Planszówka - Kubiszówka rusza Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz działający przy ul. Juliusza Słowackiego 17. Od lutego do końca roku raz w miesiącu, w soboty (z wyłączeniem wakacji) w DK odbywać się będą rozgrywki.

gra planszowa


Pierwsze spotkanie z cyklu Planszówka - Kubiszówka zaplanowano 29 lutego, kolejne odbędą się 28 marca, 25 kwietnia, 23 maja, 26 września, 24 października i 28 listopada. Początek rozgrywek o godz. 10.00. Udział w spotkaniach miłośników gier planszowych jest bezpłatny.

Cykl Planszówka - Kubiszówka poprowadzą instruktorzy Sklepu Hobbystycznego GNOM, który od blisko 10 lat organizuje konwenty gier planszowych i figurowych. Sklep współtworzył również pierwsze konwenty fantastyki na Podbeskidziu BBcon, Grojkon oraz był organizatorem drużynowych mistrzostw świata w grze strategicznej WM&H, w których uczestniczyli zawodnicy z 50 krajów, m.in. USA, Kanady czy Japonii.

Jak informuje Magdalena Frycz ze Sklepu Hobbystycznego GNOM, uczestnicy spotkań mogą przynieść do Kubiszówki swoje gry, formuła jest otwarta. - Ale my również będziemy mieli zestawy składające się z różnych propozycji, dlatego zapraszamy wszystkich - i dzieci, nawet kilkulatki, i młodzież, i dorosłych. Będziemy mieli gry rodzinne, familijne, dostosowane dla najmłodszych i te bardziej zaawansowane, strategiczne i przygodowe - zapowiada.

planszówka kubiszówka

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.