Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2020
  • wyświetleń: 5683

[FOTO] Szczyrk: Jazda na bani zakończona w korycie rzeki Żylica!

Do zdarzenia doszło w piątek, 21 lutego około godziny 22:30 w Szczyrku na ulicy Beskidzkiej. Do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf wypadł z drogi i zakończył jazdę w korycie rzeki Żylica. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Szczyrk: Jazda na bani zakończona w korycie rzeki Żylica! - 21.02.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Kierowca Volkswagena Golfa trafił do szpitala. Był kompletnie pijany - wynik badania trzeźwości to przeszło 4 promile! Przeszło, ponieważ w alkomacie zabrakło skali. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a do sądu trafi wniosek o wymierzenie kary. Dokładny stan trzeźwości sprawcy zdarzenia będzie znany po zbadaniu pobranych próbek krwi. W trakcie czynności służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Beskidzkiej odbywał się wahadłowo.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj