bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2676

Remont ul. Lwowskiej - utrudnienia

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że od 4 czerwca zostanie rozpoczęty kolejny etap realizacji remontu ulicy Lwowskiej. W związku z tym wystąpią następujące zmiany w organizacji ruchu.

Lwowska
Prace przy ulicy Lwowskiej w Bielsku-Białej. · fot. UM Bielsko-Biała


Ulica Lwowska zostanie zamknięta na wschodniej jezdni na odcinku od ul. Piłsudskiego (bez skrzyżowania) do cmentarza. Ruch poprowadzony zostanie dwukierunkowo po wolnej od robót jezdni, powrót na jezdnię wschodnią przewidziany jest przed początkiem pasa do skrętu w ul. Piłsudskiego, w sposób analogiczny jak w poprzednim etapie. Czas trwania prac to około 3 tygodni.

Lokalizacja przystanków autobusowych zostaje bez zmian. Utrzymana zostanie przejezdność skrzyżowań ulic: Piłsudskiego i Krakowskiej oraz skrzyżowania ulic: Stojałowskiego i Lipnickiej przy sterowaniu ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej.

W dalszych etapach wykonawca inwestycji przystąpi do robót na odcinku ulicy Lwowskiej od ulicy Piłsudskiego i ul. Stojałowskiego kolejno realizując najpierw jezdnię zachodnią, a następnie wschodnią.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.