Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2020
  • 14 lutego 2020
  • wyświetleń: 7154

[FOTO] Wypadek na Babiogórskiej. Rowerzysta poważnie ranny!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 lutego około godziny 14:00 w Bielsku-Białej na ulicy Babiogórskiej (osiedle Beskidzkie). Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą, który odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Wypadek na Babiogórskiej - 13.02.2020 · fot. Panda


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 61-letni kierowca Forda Focusa poruszał się ulicą Babiogórską od strony al. Andersa w stronę ul. Szarotki. W trakcie wykonywania manewru skrętu w ulicę Wadowicką, wymusił pierwszeństwo na 46-letnim kierującym rowerem, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Manewr lewoskrętu zakończył się groźnym potrąceniem.

Cyklista będący mieszkańcem powiatu żywieckiego trafił do szpitala, gdzie konieczna okazała się dłuższa hospitalizacja. Doznał on stosunkowo poważnych obrażeń, które na szczęście nie zagrażają jego życiu.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego i zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Dalsze losy sprawy będą się rozstrzygać przed sądem. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj