bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2020
  • 15 lutego 2020
  • wyświetleń: 4444

Oryginalne maski karnawałowe w Domu Kultury w Olszówce

Za nami:

5 lutego w Domu Kultury w Olszówce odbyło się otwarcie wystawy oraz wręczenie dyplomów w 8. konkursie plastycznym Maska karnawałowa.

Oryginalne maski karnawałowe w DK w Olszówce
Oryginalne maski karnawałowe w DK w Olszówce · fot. Dom Kultury w Olszówce


Na konkurs napłynęły łącznie 192 prace. Jury przyznało 8 miejsc pierwszych, 6 miejsc drugich, 8 miejsc trzecich, 6 wyróżnień oraz 1 nagrodę za pracę zbiorową. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a nauczyciele pamiątkowe listy gratulacyjne.

Prace charakteryzowały się dużą wyobraźnią, rozmachem, ciekawym doborem kolorów. Zostały wykonane w technikach tradycyjnych - papierowych, jak i przestrzennych (papier-mache, masa solna, ceramika), zachowując karnawałowy charakter.

- Mamy nadzieję, że uczestnicy podczas tworzenia mieli dobrą zabawę i sposobność do pobudzenia wyobraźni oraz integracji w grupie. Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom i ich opiekunom. Nagrody rzeczowe, dyplomy, poczęstunek ufundował Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej. Wystawę można oglądać do końca lutego w DK w Olszówce. Pełna lista laureatów na stronie MDK www.mdk.bielsko.pl - informuje kierownik DK w Olszówce Małgorzata Motyka-Madej.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.