bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2020
  • 16 lutego 2020
  • wyświetleń: 4613

"Idziemy w mia100!" w Domu Kultury Włókniarzy

Za nami:

Kurator Bielskiego Konkursu Satyrycznego Wrzuć na luz Lech Kotwicz prezentuje w sali wystawienniczej Domu Kultury Włókniarzy wystawę swoich prac nazwaną Idziemy w mia100! I rzeczywiście są to wizerunki miast zrealizowane w technice własnej autora, w której rysunki poddane zostały obróbce graficznej.

Wrzuć na luz Lech Kotwicz
Idziemy w mia100! · fot. Miejski Dom Kultury


Obrazy nie przedstawiają konkretnych miast, ale wyobrażenia miejskich pejzaży - sugestywne, wypełniające cała przestrzeń obrazu czy fragmentaryczne, skupione na części wyimaginowanej zabudowy. Obrazy Lecha Kotwicza przyciągają wzrok, formą, kolorem, nagromadzeniem detali i zabawą z konwencją graficzną.

Otwarcie wystawy 23 stycznia przyciągnęło tłum wernisażowej publiczności, byli także przedstawiciele światów nierzeczywistych, entuzjaści fantastyki. Wystawę obrazów graficznych Lecha Kotwicza w Domu Kultury Włókniarzy można oglądać do 18 lutego.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.