bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 1601

Jakie buty dobrać do ramoneski?

Materiał partnera:

Jedną z popularniejszych kurtek, które są cały czas noszone przez coraz to nowe pokolenia kobiet i mężczyzn, jest ramoneska. Skórzana - ze skóry prawdziwej lub ekologicznej, przeważnie czarna, choć i tu pojawiają się inne barwy, nie traci nic ze swej popularności. Kojarzona z muzyką punkrockową, nonkonformizmem oraz wolnością bardzo często gości na ulicach miast Polski, Europy, jak i świata. Odporna na wiatr i deszcz, a także inne opady atmosferyczne, na pewno na długo pozostanie na modowym celowniku sporej części z nas.

1. Trampki dla każdego
2. Niedrogie propozycje na każdą ulicę
3. Klasyczne botki, rockowy rys

Trampki dla każdego

Niedrogie trampki kojarzone z młodością oraz szkolnym boiskiem, cały czas mają się dobrze na ulicach naszych miast. Sprawdzą się one podczas wypadu za miasto, jak i podczas wizyty w galerii sztuki nowoczesnej. Zarówno pod względem kolorów, jak i fasonów trampki już dawno przekroczyły granicę bycia obuwiem sportowym dla uczniów. Czerwone jeansy, ramoneska oraz trampki czarne - czegóż chcieć więcej? Taka stylizacja na ulicy na pewno rzuci się w oczy każdego przechodnia. Dzięki niej będziemy postrzegane jako buntowniczki, nie trzymające się nudnych schematów codzienności, pewne siebie kobiety z dobrym gustem muzycznym. Oczywiście o ile ktoś potencjalnie ceni „The Ramones”, np.

Niedrogie propozycje na każdą ulicę

Linkhouse


Nieco bardziej elegancką formułą obuwia na co dzień, do ramoneski, mogą stać się popularne ostatnio różnego rodzaju sneakersy. To obuwie występuje obecnie, podobnie jak trampki, w bardzo wielu wersjach i fasonach, mocno zróżnicowanych cenowo. Czarne sneakersy na pewno sprawdzą się w nieco chłodniejsze jesienne dni, gdyż w przeciwieństwie do trampków, są one dostosowane do zimniejszych pór roku. Oczywiście występują one w wielu odmianach kolorystycznych, a więc przygotowując konkretną stylizację, nie musimy polegać li tylko na klasycznej czerni. Modne sneakersy nabędziemy w sieci już od kilkudziesięciu złotych wzwyż.

Klasyczne botki, rockowy rys

Dla tych z nas, które potrzebują, lub cenią sobie elegancję wyższego rzędu, dobrą propozycją może być dobranie do ramoneski innego typu obuwia, takiego jak botki kowbojki. Nadadzą one naszej stylizacji nieco drapieżności, tak charakterystycznej dla muzyki rockowej, a zarazem podkreślą linię naszych nóg w bardzo konkretny i przekonujący sposób. Poza tym botki to nie tylko ramoneska, sprawdzą się one także z innymi elementami garderoby, warto więc je mieć w swojej szafie. Będą świetnie wpisywać się w inne modne stylizacje.