Wiadomości

  • 5 czerwca 2012
  • 17 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2893

Singielka z Anną Guzik

Za nami:

Teatr Polski zaprasza na monodram "Singileka" z udziałem Anny Guzik, w reżyserii Jacka Bończyka.

Kadr ze spektaklu "Singielka"
fot. Teatr Polski


Być singielką to wybór wolności czy życiowa konieczność? Modne słowo, określające modną postawę życiową współczesnych kobiet, stało się tytułem spektaklu, którego autorem i reżyserem jest Jacek Bończyk, a jedyną wykonawczynią - tegoroczna laureatka „Ikara” nagrody Prezydenta Bielska-Białej - Anna Guzik.

Bohaterka spektaklu, Alicja jest piosenkarką estradową, która utrzymuje się śpiewając na eventach, czasami jeździ z koncertami. Mieszka samotnie i tak naprawdę żyje życiem swoich najbliższych:
Matki - zwariowanej optymistki, Juliana - fryzjera geja, Majki - kolekcjonerki facetów, Barbary - jej oddanej menagerki oraz Pana Leona - sąsiada.

Fragment spektaklu „Singielka” z udziałem Anny GuzikAlicja jest świadomą „singielką”, a nawet uważa, że jest w tzw. najlepszym momencie swojego życia. Wskutek nieoczekiwanych zdarzeń jej pozornie poukładany świat nagle się zmienia...

W przedstawieniu będzie można usłyszeć kilka premierowych piosenek, napisanych specjalnie dla Anny Guzik, z kompozycjami Krzysztofa Maciejowskiego.

Spektakl odbędzie się 16 i 17 czerwca o godzinie 20.00.

Bilety w cenie: normalny 30zł, ulgowy 20zł, zbiorowy szkolny 15zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj