bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3501

Po pożarze przy ul. Barlickiego mieszkańcy dostali zastępcze lokale

Lokatorzy poszkodowani w pożarze kamienicy przy ul. Barlickiego 20 otrzymali zastępcze lokale socjalne. W budynku znajdowało się 10 lokali mieszkalnych, z których 6 było zasiedlonych przez 10 osób.

Pożar kamienicy przy ul. Barlickiego - 23.01.2020 · fot. sid / bielsko.info


Pożar budynku przy ul. Barlickiego 20 wybuchł 23 stycznia około godz. 10.00. Ogień objął poddasze z fragmentem dachu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń straży pożarnej, pożar spowodował jeden z lokatorów. Spaliła się część dachu i poddasza, głównie od strony podwórza, a także część konstrukcji. Wskutek pożaru i akcji gaśniczej najbardziej ucierpiały lokale na drugim piętrze.

W lokalach na pierwszym piętrze prawdopodobnie zalane są sufity i ściany. Po zakończeniu działań przez policję, inspektorzy ocenią stan techniczny budynku i wskażą, czy jakikolwiek lokal nadaje się do zamieszkania. Do tego czasu, na polecenie Powiatowego Inspektoratu Budowlanego, budynek i lokale mieszkalne zostały zabezpieczone przed dostępem mieszkańców i osób postronnych.

Pożar kamienicy przy ul. Barlickiego - 23.01.2020 · fot. Spójrz z góry - usługi dronem

ab / bielsko.info, źródło: Magazyn Samorządowy - W Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.