bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 stycznia 2020
  • 31 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7420

[FOTO] Pijany kierowca po kolizji uciekał autobusem i taksówką!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 30 stycznia około godziny 10:45 w Bielsku-Białej na al. Bora Komorowskiego miała miejsce kolizja drogowa. Zderzyły się dwa Ople: Corsa i Insignia. Sprawca zdarzenia, czyli kierujący Oplem Corsą porzucił pojazd i uciekł pieszo. Prawdopodobnie nie udałoby się go szybko złapać, gdyby nie świadek całej sytuacji, który wykazał się wzorową postawą.

Kolizja i ucieczka sprawcy - 30.01.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Kierowca dostawczego Renault Master widział całe zdarzenie i reakcję sprawcy, który zaczął uciekać pieszo. Świadek ruszył w pościg za sprawcą i skontaktował się z dyżurnym bielskiej komendy. Uciekinier wsiadł do autobusu MZK i przejechał do centrum miasta, gdzie przesiadł się do taksówki stojącej na postoju. Kurs nie trwał zbyt długo, bo zaledwie dwie przecznice dalej samochód został brawurowo zatrzymany przez policję. Miało to miejsce na pl. Żwirki i Wigury.

Sprawca kolizji był pijany. Badanie stanu trzeźwości dało wynik w granicy promila. 29-latek został zatrzymany i toczą się wobec niego dalsze czynności. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Opel Corsa został odholowany na policyjny parking. Z kolei Opel Insignia trafił do serwisu blacharskiego, gdzie przejdzie gruntowną naprawę. Koszty na mocy tzw. regresu ubezpieczeniowego, będzie musiał pokryć sprawca zdarzenia. A nie będzie to mała kwota...

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj