bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 stycznia 2020
  • 30 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6010

Prezydenci i wiceminister na scenie Teatru Polskiego. O co chodzi?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Politycy i samorządowcy na scenie Teatru Polskiego! O nietypowym przedsięwzięciu w mediach społecznościowych poinformowali niektórzy bielscy samorządowcy, a także wiceminister Grzegorz Puda.

teatr
fot. Facebook


Radna Małgorzata Zarębska w eleganckim kapeluszu, prezydent miasta Jarosław Klimaszewski w czarnym płaszczu z kożuchem i bujnymi wąsami, a także jego zastępca Adam Ruśniak i wiceminister Grzegorz Puda w mundurach armii cesarsko-królewskiej Austro-Węgier.

Zdjęcia ucharakteryzowanych oraz odzianych w teatralne kostiumy samorządowców i polityków pojawiły się wczoraj w mediach społecznościowych. Na razie o inicjatywie nie wiadomo za wiele, a żeby nie psuć niespodzianki, sami o teatralne przedsięwzięcie nie dopytujemy. :-)

Można się domyślać, że nie chodzi o spektakl, lecz o film. Wskazuje na to green screen, na tle którego stoją "aktorzy", czyli zielone tło wykorzystywane w produkcjach wideo.

teatr
fot. Facebook


teatr
fot. Facebook

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj