bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 stycznia 2020
  • 28 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7289

Bałagan na Cieszyńskiej! Autobusy były opóźnione o kilkanaście minut

Dziś rano, zgodnie z zapowiedziami Miejskiego Zarządu Dróg, miał zostać zamknięty kilometrowy odcinek ulicy Cieszyńskiej między osiedlem Polskich Skrzydeł a Wapienicą. Drogowcy nie wyrobili się i jeździmy "po staremu". Problem mają pasażerowie autobusów MZK, bowiem pojazdy bielskiego przewoźnika muszą obsłużyć także przystanki, które zaplanowano na trasie objazdu.

tańskiego
Zamknięta ulica Tańskiego - 27.01.2019, godz. 9:05 · fot. bielsko.info


Przypominamy, że objazd wytyczono ulicami Trzech Diamentów, Skrzydlewskiego, Tańskiego. Tą właśnie trasą miały kursować wszystkie autobusy w kierunku Wapienicy. Okazało się jednak, że budowane w ramach inwestycji przedłużenie ulicy Tańskiego, nie zostało jeszcze oddane do ruchu.

O sytuacji poinformował nas telefoniczne czytelnik, który dziś około godziny 7.30 jechał autobusem komunikacji miejskiej w kierunku Wapienicy. - Autobus pojechał objazdem, jednak tuż przed nowym fragmentem ulicy Tańskiego zawrócił. Okazało się, że droga nie jest przejezdna. Kierowca musiał ponownie wrócić na ulicę Cieszyńską i jechać po staremu - mówi nasz czytelnik dodając, że przez ten manewr kurs miał kilkanaście minut opóźnienia.

Na razie w Miejskim Zarządzie Dróg w Bielsku-Białej nikt nie był nam w stanie odpowiedzieć, kiedy zapowiadana na dziś zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona.

---

Aktualizacja

Objazd został wprowadzony około godziny 12.00.

ab, sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.