bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 stycznia 2020
  • wyświetleń: 9117

[FOTO] Wypadek z udziałem autobusu MZK na ulicy Partyzantów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek kilka minut przed godziną 10.00 na skrzyżowaniu ulic Michałowicza i Partyzantów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu MZK i samochodu osobowego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

kolizja
Kolizja na ulicy Partyzantów z udziałem autobusu MZK · fot. czytelniczka


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadził 53-letni kierowca autobusu MZK, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Miał on wjechać na skrzyżowanie w momencie, gdy sygnalizator wskazywał kolor czerwony. Od strony ulicy 1-go Maja w stronę ulicy Michałowicza, na zielonym świetle poruszał się samochód marki Toyota Yaris. Doszło do bardzo groźnego zderzenia czołowo-bocznego. Autobus pchał samochód osobowy przez około 40 metrów.

Toyotą podróżowały dwie osoby. Do szpitala przewieziono 41-letnią kierującą, której obrażenia wskazują na wypadek drogowy (powyżej 7 dni). W zdarzeniu ucierpiał także 13-letni pasażer Toyoty. On również trafił do szpitala. Życiu obojga poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierowcy autobusu zatrzymano prawo jazdy. Sprawa prawdopodobnie będzie miała swój finał w sądzie.

kolizja
Kolizja na ulicy Partyzantów z udziałem autobusu MZK · fot. bielsko.info

ab, sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj