bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 stycznia 2020
  • 26 stycznia 2020
  • wyświetleń: 8747

Zamkną kolejny odcinek ulicy Cieszyńskiej. Objazd nową drogą

Od 27 stycznia na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wapienicką do skrzyżowania z ulicą Stanisława Skrzydlewskiego zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.Zmiany będą polegały na wyłączeniu odcinka z ruchu z jednoczesnym skierowaniem go na nowo wybudowany odcinek ulicy Czesława Tańskiego i dalej istniejącym odcinkiem ulicy Czesława Tańskiego do ulicy Stanisława Skrzydlewskiego i ulicy Cieszyńskiej.

Objazd wiąże się ze zmianą pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulicy Czesława Tańskiego z ulicą Stanisława Skrzydlewskiego oraz ulicy Czesława Tańskiego z ulicą Trzech Diamentów (która będzie drogą podporządkowaną). Na zamknięty odcinek ulicy Cieszyńskiej dopuszczony będzie jedynie dojazd do posesji. Natomiast dojazd do ulicy Wierzbowej wyznaczony będzie ulicami Wapienicką oraz Pieczarkową.

Ruch autobusów odbywał się będzie objazdem. Szczegółowe informacje pod linkiem: komunikacja.bielsko.pl/index.php/2020/01/22/zamkniecie-dla-ruchu-fragmentu-ulicy-cieszynskiej-od-27-stycznia/.

cieszyńska
fot. MZD Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.