bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5858

Mężczyzna skradł seniorce ze Złotych Łanów dużą sumę pieniędzy

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, podając się za pracownika Spółdzielni Mieszkaniowej, oszukał 73-letnią seniorkę i skradł z mieszkania kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności. Publikujemy portret pamięciowy sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

portret pamięciowy
portret pamięciowy sprawcy kradzieży


Do zdarzenia doszło w dniu 8 stycznia w godzinach dopołudniowych. Do jednej z mieszkanek ulicy Łagodnej na Osiedlu Złote Łany przyszedł mężczyzna podający się za pracownika spółdzielni. Mężczyzna oświadczył, że w budynku doszło do awarii wodociągu i konieczne jest sprawdzenie instalacji w zajmowanym przez nią mieszkaniu pod kątem ewentualnych wycieków. Po zwabieniu jej do łazienki - nie używając przemocy - zajął ją rozmową i odwrócił jej uwagę. Prawdopodobnie w tym czasie do mieszkania dostała się druga osoba, która splądrowała mieszkanie i skradła z niego znaczną sumę gotówki.

Rysopis: Wiek ok. 30 lat, ok. 160 - 165 cm wzrostu, włosy krótkie koloru blond, okrągła twarz.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 825-01-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.