bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5334

[FOTO] Poranny pożar hali w Jasienicy. Było groźnie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Siedem zastępów straży pożarnej interweniowało dziś rano w Jasienicy przy ul. Strumieńskiej. To w związku ze zgłoszeniem kontenera na śmieci w bezpośrednim sąsiedztwie hali magazynowej. Okazało się, że sytuacja jest znacznie poważniejsza.

Pożar w Jasienicy - 16.01.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika: Artur


Płonął kontener, a płomienie przeniosły się na zaparkowany w pobliżu samochód i na ścianę hali magazynowej o powierzchni 900 metrów kwadratowych. Za pomocą dwóch prądów wody ugaszono pożar.

Jeszcze przed przyjazdem strażaków pożar próbował gasić ochroniarz. Doznał on lekkich poparzeń twarzy. Został przebadany przez ratowników medycznych. 60-latek odmówił hospitalizacji.

Po ugaszeniu pożaru strażacy wykonali otwór wentylacyjny po drugiej stronie hali, by skutecznie oddymić sporych rozmiarów obiekt. Użyto kamery termowizyjnej w celu sprawdzenia, by upewnić się, że nie ma ukrytych zarzewi ognia. Trwa szacowanie strat. Przyczynę pożaru będzie ustalać policja.

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj