Wiadomości
- 14 stycznia 2020
- wyświetleń: 2725
"Bezpieczne Ferie 2020" - profilaktyczna akcja policji
Od początku roku odbywają się spotkania profilaktyczne policjantów z dziećmi i młodzieżą. Prelekcje są elementem policyjnej akcji "Bezpieczne Ferie 2020". Mundurowi uczą najmłodszych zasad bezpiecznego zimowego wypoczynku.

Działania profilaktyczne poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi są w okresie ferii zimowych jednym z priorytetów służby dzielnicowych. W ramach ogólnopolskich akcji takich jak „Bezpieczne Ferie 2020” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" dzielnicowi, oraz policyjni profilaktycy z bielskiej komendy spotykają się najmłodszymi.
Mundurowi uczą dzieci i młodzież zasad bezpiecznego wypoczynku, przypominają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i korzystaniu z elementów odblaskowych. Policjanci przestrzegają ich przed zimowymi zagrożeniami, takimi jak na przykład wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne czy niewłaściwymi zabawami na śniegu.
ZOBACZ TAKŻE
Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo
[FOTO] Za nami akcja profilaktyczna "Na drodze nie scrolluj!"
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Nowa karetka, respiratory i kamizelki ochronne dla ratowników. Powiat wsparł pogotowie na ponad 1,2 mln zł
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







