bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2734

Trzeba więcej pieniędzy na modernizację amfiteatru w Lipniku

Oddala się wizja przebudowy modernizacji Amfiteatru w Lipniku jeszcze w 2020 roku. W drugim przetargu wszystkie oferty po raz kolejny znacząco przewyższają budżet, który zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

amfiteatr w lipniku
Amfiteatr w Lipniku · fot. fb/amfiteatrbb


W kolejnym przetargu wzięło udział trzech oferentów. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mostmarpal z Zarzecza, która wykonanie modernizacji amfiteatru wyceniła na 2,36 mln złotych. Pozostałe dwie oferty opiewają na kwoty 2,59 mln zł i 2,74 mln złotych.

Zamawiający - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko - zamierza przeznaczyć 1,57 mln złotych na ten cel. Przypominamy, że to wspólna inwestycja miasta Bielska-Białej i Lasów Państwowych.

Wszystko na to wskazuje, że po raz kolejny przetarg zostanie unieważniony. Jeśli tak się stanie, nie będzie już praktycznie żadnych szans na zrealizowanie inwestycji w 2020 roku.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.