bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3612

[FOTO] Poranna kraksa przy pulsującej sygnalizacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 stycznia około godziny 6:50 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Bystrzańskiej i Generała Stanisława Maczka. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: Fiat Panda, Peugeot 407 i BMW serii 3. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Poranna kraksa kolo hotelu Vienna - 13.01.2020 · fot. Mr Szakal


Zawiniła kierująca Fiatem Pandą, która wjechała na skrzyżowanie z pulsującą sygnalizacją świetlną od strony Cygańskiego Lasu. Przejechała ona bez problemów jezdnię w stronę Szczyrku, ale nie udało się jej dotrzeć na drugą stronę skrzyżowania. Od strony Szczyrku w stronę centrum miasta jechał Peugeot 407. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia wytrąciła francuskie auto z toru jazdy. Peugeot zjechał na wysepkę i zderzył się z BMW serii 3. Kierowca tego pojazdu czekał przed skrzyżowaniem na możliwość kontynuacji jazdy. Uszkodzony został także znak drogowy.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników. Sprawczyni została przewieziona do szpitala na dodatkowe badania, gdzie wykluczono poważne urazy. Policjanci zakwalifikowali ten poranny incydent jako kolizję drogową. Kierująca Fiatem Pandą została ukarana mandatem. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj