Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • 11 stycznia 2020
  • wyświetleń: 15785

[FOTO] Śmiertelne potrącenie kobiety na ulicy Żywieckiej

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 stycznia około godziny 18:20 na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Chmielną samochód osobowy marki Fiat Scudo potrącił kobietę. Na miejscu interweniowały dwa zespoły ratownictwa medycznego. Mimo podjętej przez świadków reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni, nie udało się uratować życia pieszej.

Śmiertelne potrącenie na ulicy Żywieckiej - 10.01.2020 · fot. Bielskie Drogi


Wiadomo, że 24-letni kierowca był trzeźwy. Poruszał się ulicą Żywiecką w stronę centrum miasta. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Chmielną potrącił 70-letnią kobietę. W tym miejscu nie ma przejścia dla pieszych, a do najbliższego jest kilkadziesiąt metrów (przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy skrzyżowaniu z ulicą Przędzalniczą). Okoliczności w jakich doszło do potrącenia są na tę chwilę nieznane.

Sprawę być może pomoże wyjaśnić kamera samochodowa zamontowana w pojeździe. Śledztwo prowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i prokuratura. Na czas trwania czynności dochodzeniowo-śledczych ruch na ulicy Żywieckiej odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały do 23:00.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj