bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2552

Dzielnicowi pomagają spełniać marzenia podopiecznych fundacji

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej dołączyli do grona darczyńców i wspomogli podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej „Złote Łany” w ramach akcji niesienia „Świątecznej Pomocy”. Pracownicy fundacji i policjanci pomogli zebrać środki na artykuły niezbędne dla rodzin, które tej pomocy szczególnie potrzebują. Mundurowi, jak co roku, nie zapomnieli także o Filipie i Michale - podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury.

charytatywnie
Dzielnicowi na wspólnym zdjęciu z podopiecznym Fundacji Złote Łany z okazji wigilijnych odwiedzin · fot. KMP Bielsko-Biała


Głównym założeniem akcji jest idea niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Do akcji organizowanej rokrocznie przez Fundację Aktywności Społecznej „Złote Łany”, po raz kolejny włączyli się dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej z kierownikiem rewiru dzielnicowych na czele.

Wspólnie z pracownikami fundacji, a także przedstawicielami prywatnych instytucji, którzy nie pozostają obojętni na los najbardziej potrzebujących, w ciągu zaledwie kilku dni zorganizowali zbiórkę i przekazali świąteczne prezenty podopiecznym fundacji.

charytatywnie
Dzielnicowi na wspólnym zdjęciu z podopiecznym Fundacji Złote Łany z okazji wigilijnych odwiedzin · fot. KMP Bielsko-Biała


Dzielnicowi i w tym roku nie zapomnieli także o Filipie i Michale, odwiedzając w Wigilię podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury. Ich marzenia są odległe ze względu na niepełnosprawność, ale dzięki policjantom choć przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi stróże prawa.

​Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo zdrowia i uśmiechu, a także jeszcze wielu spełnionych marzeń, nie tylko w Święta Bożego Narodzenia, ale przez cały najbliższy rok.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.