Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2895

[FOTO] Były poważne utrudnienia. Poranny pożar auta na obwodnicy

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 7:00 na S-1 w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Cieszyna w okolicy zjazdu na ulicę Katowicką (potocznie zwanym "zjazdem na Fiata") w płomieniach stanął samochód osobowy marki Peugeot 206. Interweniowali strażacy i policjanci. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Pożar samochodu na obwodnicy - 19.12.2019 · fot. Bielskie Drogi


Pożar próbowali gasić świadkowie, jednak był on już zbyt rozwinięty. Nim na miejsce dotarła straż pożarna, samochód spłonął niemalże doszczętnie. Uszkodzeniu uległy także ekrany dźwiękochłonne i asfalt. Przyczyną pojawienia się ognia było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

Na czas trwania akcji gaśniczej droga została zablokowana. Trwało to stosunkowo krótko, bo zaledwie kilkanaście minut, ale ten czas wystarczył by ruch w północnej części miasta został sparaliżowany. Stanęła obwodnica, ulica Niepodległości, Czerwona i wszystkie przyległe. Setki osób spóźniły się do pracy.

Około godziny 7:30 obwodnica została ponownie otwarta, a ruch wrócił do normy dopiero godzinę później. W międzyczasie ok. 500m przed węzłem Rosta doszło do najechania na tył. Uczestnicy po kilku minutach zjechali na parking przy ul. Niepodległości, więc zdarzenie nie spowodowało dodatkowych poważnych utrudnień w ruchu.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.