Wiadomości
- 16 grudnia 2019
- 17 grudnia 2019
- wyświetleń: 8948
[FOTO] Potrącenie na rogu Węglowej z Górniczą. Piesza zmarła w szpitalu!
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 grudnia około godziny 17:50 na skrzyżowaniu Węglowej z Górniczą w Czechowicach-Dziedzicach. Autobus Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach potrącił pieszą, która doznała poważnych obrażeń ciała.
Szczegóły ustalają policjanci z bielskiej drogówki pod nadzorem prokuratury. Wstępnie wiadomo, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy autobus wykonywał manewr skrętu. Kierowca potrącił lewym narożnikiem kobietę, która przekraczała jezdnie ze strony prawej na lewą w obrębie skrzyżowania. Siła uderzenia była na tyle duża, że kobieta straciła przytomność. Trafiła ona do szpitala, gdzie nie odzyskała świadomości. Mimo wysiłku lekarzy zmarła we wtorek nad ranem. Mieszkanka Czechowic-Dziedzic miała 48 lat (początkowo jej tożsamość nie była znana).
W wyniku gwałtownego hamowania w autobusie przewróciło się dziecko. Kilkuletniemu chłopcu udzielono pomocy medycznej na miejscu. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Gorący tematBielskie lotnisko zawiesza operacje lotnicze! To pokłosie wypadku szybowca
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






