Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 grudnia 2019
  • 17 grudnia 2019
  • wyświetleń: 6072

[FOTO] Potrącenie na rogu Węglowej z Górniczą. Piesza zmarła w szpitalu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 grudnia około godziny 17:50 na skrzyżowaniu Węglowej z Górniczą w Czechowicach-Dziedzicach. Autobus Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach potrącił pieszą, która doznała poważnych obrażeń ciała.

Poważny wypadek na rogu Węglowej z Górniczą - 16.12.2019 · fot. Łukasz


Szczegóły ustalają policjanci z bielskiej drogówki pod nadzorem prokuratury. Wstępnie wiadomo, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy autobus wykonywał manewr skrętu. Kierowca potrącił lewym narożnikiem kobietę, która przekraczała jezdnie ze strony prawej na lewą w obrębie skrzyżowania. Siła uderzenia była na tyle duża, że kobieta straciła przytomność. Trafiła ona do szpitala, gdzie nie odzyskała świadomości. Mimo wysiłku lekarzy zmarła we wtorek nad ranem. Mieszkanka Czechowic-Dziedzic miała 48 lat (początkowo jej tożsamość nie była znana).

W wyniku gwałtownego hamowania w autobusie przewróciło się dziecko. Kilkuletniemu chłopcu udzielono pomocy medycznej na miejscu. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.