Wiadomości

  • 16 grudnia 2019
  • 25 grudnia 2019
  • wyświetleń: 31023

Bielszczanka zagrała w pierwszym polskim erotyku. Premiera w lutym

Poznaliśmy obsadę filmu "365 dni" - ekranizacji bestselerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Natalia Janoszek wcieliła się w rolę Karoliny.

Loading...


Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Książka jest romansem erotycznym.

- Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go - czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Film wyreżyserowała Barbara Białowąs, autorka "Big Love".

Natalia Janoszek zagrała rolę Karoliny. W rolę Massimo wcielił się włoski aktor Michhele Morrone, a główną bohaterkę Laurę odgrywa Anna Maria Sieklucka. W filmie występują także: Tomasz Stockinger, Otar Saralidze, Natasza Urbańska, Rafał Grabias, Gabriel Seweryn i Magdalena Lamparska.

Premiera filmu zaplanowana jest na 7 lutego 2020 r.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj