bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2012
  • wyświetleń: 2610

Kolizja na Partyzantów

W czwartek popołudniu na ul. Partyzantów doszło do kolizji czterech pojazdów. Jedna z jego uczestniczek była pijana. Policjanci z drogówki zatrzymali jej prawo jazdy, a za „jazdę na podwójnym gazie” grozi jej teraz do 2 lat więzienia.

Reklama

Do niegroźnej stłuczki doszło tuż przed 17.00 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Kustronia. W „kraksie”, której sprawcą był kierowca mazdy uczestniczyły jeszcze trzy inne pojazdy: opel corsa, chrysler i mercedes.

Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 300 zł, nałożono na niego punkty karne. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że kierująca chryslerem jest najprawdopodobniej nietrzeźwa. Aby potwierdzić stan nietrzeźwości użyto alkomatu.

Kierująca nie chciała się jednak poddać badaniu - pluła w alkomat i ewidentnie usiłowała się „wymigać”. Badania alkomatem poddała się dopiero po przewiezieniu do komisariatu. Urządzenie wskazało, że miała we krwi ponad promil alkoholu.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.