Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2019
  • 1 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6119

Ponad nami tylko góry - niezwykły kalendarz TS Podbeskidzie

12 pięknych zdjęć, a na nich zapierające dech w piersiach krajobrazy i prawdziwi Górale - kalendarz TS Podbeskidzie na 2020 rok jest wyjątkowy!



W sezon 2019/2020 Podbeskidzie weszło z hasłem, znanym na trybunach od lat, "Ponad nami tylko góry". Pojawiło się ono na nowej koszulce meczowej, jest to także tytuł i motyw przewodni kalendarza przygotowanego przez klub na 2020 rok.

W kalendarzu znajduje się 12 zdjęć zawodników i trenera w beskidzkim pejzażu. Plenerem do sesji zdjęciowych były takie miejsca jak: Góra Żar, lotnisko pod Żarem, Międzybrodzie Bialskie nad Jeziorem Międzybrodzkim, góra Matyska w Radziechowach, Dolina Zimnika w Lipowej, przełęcz Przegibek, wzgórze z fortem Wyrwidąb ponad Cięciną, oraz w Bielsku-Białej góra Szyndzielnia, lotnisko Aleksandrowice, wzgórze Trzy Lipki. Dzięki temu kalendarz jest atrakcyjny nie tylko dla kibiców, ale również dla wszystkich miłośników gór i przyjaciół Beskidów.

Ponad nami tylko góry - niezwykły kalendarz TS Pod
Ponad nami tylko góry - niezwykły kalendarz TS Podbeskidzie · fot. TS Podbeskidzie


- Niezwykłych miejsc w Beskidach nie brakuje, dlatego żałowaliśmy, że rok ma tylko 12 miesięcy, bo nie można było pokazać wszystkich czarujących krajobrazów, jakimi otoczona jest nasza okolica - mówią autorzy.

Kalendarz debiutował już w listopadzie podczas ostatniego meczu Fortuna 1 Ligi w Bielsku-Białej, teraz dostępny jest także w sprzedaży internetowej na sklep.tspodbeskidzie.pl.

Stacjonarnie w sklepie w Gemini Park kalendarz można nabyć w cenie 30 zł, do sprzedaży internetowej doliczony jest koszt opakowania gwarantującego bezpieczną przesyłkę (5 zł) oraz cena doręczenia przesyłki przez kuriera.

Ponad nami tylko góry - kalendarz TS Podbeskidzie na rok 2020:
zdjęcia: Jakub Ziemianin
edycja: Barbara Pietraszek-Majdak
druk: 43300 DRUK

BM / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.