bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2459

Misiowa choinka w Sarnim Stoku: zabawki trafią m.in. do domów dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Najlepszy przyjaciel, towarzysz dziecięcych przygód, zabawka, która cieszy bez względu na wiek i przekonania. Kto to taki? Pluszowy miś! Od 2 grudnia w CH Sarni Stok podziwiać można wyjątkową choinkę: złożoną z pluszowych zabawek, które 6 grudnia trafią do domów klientów Centrum.

Misiowa choinka w Sarnim Stoku
Misiowa choinka w Sarnim Stoku · fot. materiały prasowe


W Centrum Handlowym Sarni Stok stanęła unikatowa choinka: jest przybrana pięknymi misiami, które wesoło spoglądają na przechodniów. Miś tradycyjnie kojarzony jest z ciepłem rodzinnymi i dziecięcą beztroską, a taka ilość kremowych puszystych towarzyszy przygód w towarzystwie drzewka, w każdym budzi ciepłe myśli o zbliżających się Świętach i zimowych, przytulnych wieczorach.

Misie z choinki w CH Sarni Stok, znajdą nowe domy wśród klientów Centrum. Wystarczy, że 6 grudnia przyjdą do CH Sarni Stok zrobić zakupy za minimum 100 zł, zgłoszą się do punktu promocji i odbiorą pluszaka (czeka ich ponad 200). Misie, które pozostaną na choince trafią do Domu Dziecka i staną się przyjaciółmi mieszkających tam dzieci.

Misiowa choinka w Sarnim Stoku
Misiowa choinka w Sarnim Stoku · fot. materiały prasowe


6 grudnia na klientów Sarniego Stoku czekać będzie także Św. Mikołaj - warto przygotować piosenkę, wierszyk lub laurkę dla wyjątkowego gościa, który na pewno zapyta najmłodszych, czy byli grzeczni w tym roku. Mikołajowi można podać prezent, wręczy go dziecku i zrobi sobie z nim zdjęcie.

Godziny akcji: 12:00-20:00. Paragony upoważniające do odbioru misiów muszą być wystawione w dniu 6 grudnia 2019 r.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj