Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 823

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając długopisy reklamowe?

Materiał partnera:

Prowadzenie własnego biznesu wymaga od nas wielkiego wysiłku, ale przede wszystkim dobrze zaplanowanej działalności marketingowej. Bez dobrej reklamy nie ma co marzyć o sukcesie własnej marki, szczególnie w dobie globalizacji i rozwiniętej branży marketingowej. Nie wystarczy mieć jedynie ciekawego pomysłu na własny biznes - trzeba go skutecznie wdrożyć w życie. Często zastanawiamy się, jak przyciągnąć nowych klientów i zadbać o tych, którzy od wielu lat wiernie nam towarzyszą. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest dystrybucja gadżetów reklamowych, wśród których na pierwszy plan wysuwają się długopisy reklamowe.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając długopisy


Długopisy firmowe - wyjątkowy designKażdy specjalista od PR-u i marketingu powie nam, że klienci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd danego produktu. Większość z nas jest wzrokowcami i przywiązujemy dużą wagę do designu, nawet niewielkich prezentów reklamowych. Jednak trzeba pamiętać, że podstawową funkcją, jaką pełnią długopisy reklamowe reklamowe z nadrukiem to promowanie naszej marki. Dlatego też długopisy z logo firmy, które można zamówić m.in. w sklepie Open Gift, nie tylko były atrakcyjne, ale przede wszystkim odpowiednio eksponowały znak firmowy naszego przedsiębiorstwa.

Długopisy firmowe - solidne wykonanieNie trzeba być ekspertem od marketingu by wiedzieć, że długopis reklamowy nie jest równie atrakcyjny jak długopis od uznanych firm na rynku papierniczym. Jednak to wcale nie znaczy, że musimy decydować się na „buble”, które po pierwszym użyciu staną się bezużyteczne. Długopisy na zamówienie mogą posłużyć swoim nowym właścicielom przez długi czas i być niezastąpionym wyposażeniem torebki czy aktówki.

Długopisy firmowe - eko prezenty dla klientówEkologiczne rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością, co może jedynie cieszyć. Produkty przyjazne środowisku można spotkać niemal w każdym sektorze gospodarki. Dotyczy to również długopisów firmowych z nadrukiem, które produkowane są w oparciu o materiały, które nie robią większej szkody ekosystemowi. Decydując się na długopisy reklamowe z tworzyw biodegradowalnych nie tylko dbamy o otaczający nas świat, ale w oczach klientów wyrastamy na firmę proekologiczną.

Długopisy firmowe - jakie wybrać?Choć dla wielu z nas długopis to po prostu poręczny przyrząd do pisania, to jego rodzaj i sposób wykonania może mieć niebagatelne znaczenie w kwestii efektywności marketingu biznesowego. Prezentujemy modele długopisów, które w największym stopniu przemawiają do klientów.

Długopisy plastikoweNajpopularniejsze spośród wszystkich dostępnych modeli. Plastikowe długopisy reklamowe to jedna z najtańszych opcji, które mamy do dyspozycji. Ich niska cena jednak nie musi wcale oznaczać niskiej jakości wykonania. Warto, aby długopisy reklamowe wykonane z plastiku były urozmaicone ciekawym elementem, jak gumowy czy aluminiowy uchwyt. Zaprojektowane zgodnie z szatą graficzną logo firmy staną się skuteczną i niedrogą reklamą na dużą skalę.

Długopisy aluminioweObok długopisów plastikowych najczęściej spotykane długopisy reklamowe. Prezentują się wyjątkowo elegancko i przyciągają oko nawet najbardziej wymagających klientów. Dobrze sprawdzają się jako element wyposażenia większych zestawów promocyjnych, jak i osobny upominek.

Długopisy wielofunkcyjneDużym powodzeniem cieszą się także długopisy, które mają nieco więcej do zaoferowania niż tylko sprawne pisanie. Długopis z nadrukiem wyposażony w ekstra latarkę to ciekawy sposób, aby podkreślić kreatywność i pomysłowość naszej marki. Ciekawym urozmaiceniem są również długopisy z wielokolorowymi wkładami, dzięki czemu odpada konieczność noszenia kilku sztuk przyborów piśmienniczych jednocześnie.