Wiadomości

  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2903

Spotkanie z Mikołajem oraz warsztaty wykonywania ozdób bożonarodzeniowych

Jak co roku o tej samej porze, czyli 6 grudnia o godz. 16.00 Święty Mikołaj zawita do MIKRY, czyli Świetlicy w Mikuszowicach Krakowskich i obdaruje dzieci podarkami. Już zaczął tworzyć listę tych grzecznych, i tych, którzy z grzecznością mają trochę na bakier.

W pierwszej części wydarzenia, oczekując na przybycie Świętego Mikołaja, Elfy zorganizują dzieciom gry i zabawy, a następnie wkroczy główny bohater imprezy i wręczy maluchom prezenty.

W drugiej części spotkania, ok. godz. 17.30 dzieci wraz z rodzicami oraz wszyscy pozostali chętni (dzieci, młodzież, dorośli) wezmą udział w rodzinnych warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.

Wstęp wolny! Obowiązują zapisy! (Można wziąć udział tylko w pierwszej lub drugiej części spotkania. Istnieje również możliwość uczestniczenia w obu częściach wydarzenia).

Podarunki, które wręczy Mikołaj dzieciom, Elfy mogą dostarczać do sekretariatu MIKRY przy ul. Żywieckiej 302 w Bielsku-Białej do 6 grudnia do godz. 12.00 (koniecznie podpisane).

Spotkanie z Mikołajem oraz warsztaty wykonywania o

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.