Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2012
  • wyświetleń: 2228

Potrącony pieszy, kto widział?

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło we wtorek około 18.00 w Bielsku-Białej na Bulwarach Straceńskich. 46-letni pieszy został potrącony przez 24-latka kierującego motocyklem crossowym marki KTM.

Wypadek miał miejsce w okolicy skrzyżowania ul. Górskiej i Zarzecznej. Sprawca potracił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie zdarzenia udzielili rannemu pomocy i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala.

Policjanci z drogówki ustalili personalia sprawcy, który na skutek doznanych obrażeń również trafił do szpitala. Jak ustalono, sprawca nie posiadał prawa jazdy, a jego motocykl nie był zarejestrowany i ubezpieczony. Za spowodowanie wypadku grozi mu do 3 lat więzienia. Odpowie też za liczne wykroczenia, których się dopuścił.

Bezpośrednich świadków tego wypadku prosimy o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.