Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 listopada 2019
  • wyświetleń: 2898

[FOTO] Potrącenie pieszej na osiedlu Złote Łany. 71-latka w szpitalu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:00 w Bielsku-Białej na ulicy Łagodnej. Na przejściu dla pieszych zlokalizowanym w pobliżu skrzyżowania z ulicą Liściastą, samochód osobowy marki Fiat Tipo potrącił pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Potrącenie na osiedlu Złote Łany - 29.11.2019 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 71-letnia kobieta przekraczała przejście dla pieszych ze strony lewej na prawą względem ruchu Fiata Tipo, który poruszał się w stronę ulicy Żywieckiej. Starsza kobieta wraz z wnuczką zdążyła przejść już za oś jezdni, gdzie została potrącona. Młodsza kobieta zdążyła odskoczyć.

Poszkodowana trafiła do szpitala z urazem głowy. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy (obrażenia powyżej 7 dni). 65-latkowi kierującemu Fiatem Tipo zatrzymano prawo jazdy. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.