Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 listopada 2019
  • wyświetleń: 7768

[FOTO] Ferrari F430 rozbite na "rondzie koło Bułgara"

510KM i 470 Nm przeniesionych na tylną oś ważącego 1,5 tony samochodu to nie są przelewki. Przekonał się o tym dziś kierowca, który zasiadł za kierownicą testowego Ferrari F430. Jego podróż zakończyła się na rondzie u zbiegu ulic Niepodległości i Kryształowej w Bielsku-Białej.

Ferrari F430
fot. Bielskie Drogi


Kierowca po gwałtownym dodaniu gazu stracił panowanie nad kierownicą. Leciwy, ale ciągle wart około pół miliona złotych samochód producenta z włoskiego Maranello uderzył w wyspę na rondzie. Uszkodzeniu uległy elementy karoserii i zawieszenia. Zniszczenia, choć z pozoru nie wydają się duże, będą kosztowne w usunięciu.

Samochodem marzeń niejednego młodzieńca można było wybrać się na 10-minutową przejażdżkę po zakupie podgrzewacza do tytoniu. Istniała możliwość przejażdżki na fotelu pasażera z doświadczonym kierowcą lub przejazd samodzielny. Akcja promocyjna koncernu tytoniowego odbywała się na jednej z bielskich stacji benzynowych. Drugim pojazdem, który mogli przetestować kierowcy był Mercedes C63 AMG w wersji Coupe. Model ten jest wyposażony 457-konny ośmiocylindrowy silnik o pojemności 6.2 litra.

Ferrari F430
fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.