Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 1605

26-latek okradał pracodawcę. Wynosił ze sklepu alkohol

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 26-latka, który okradał swojego pracodawcę. Mężczyzna pracował w jednym z bielskich hipermarketów. Od października wynosił ze sklepowego magazynu markowy alkohol. Bielszczanin usłyszał zarzuty kradzieży, za które grozi kara pozbawienia wolności nawet 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.

We wtorek do oficera dyżurnego bielskiej trójki wpłynęło zgłoszenie od pracowników ochrony jednego z bielskich hipermarketów. Ujęli oni na gorącym uczynku jednego z pracowników sklepu, który w plecaku chciał wynieść ze sklepu 6 butelek drogiej whisky. Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy potwierdzili kradzież.

Skradziony alkohol wrócił na sklepowe półki, a podejrzewany o kradzież mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi ustalili, że 26-latek już wcześniej kradł alkohol ze sklepu, w którym pracował. W sumie nieuczciwy pracownik skradł w ten sposób alkohol wartości blisko 2 tys. złotych. Jego łupem padała zawsze wysokogatunkowa whisky.

Kryminalni z bielskiej trójki zebrali obciążający go materiał dowodowy i doprowadzili do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet 5 lat i wysoka grzywna. Będzie musiał też zapłacić za alkohol, którego nie udało się odzyskać. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce bielski sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.