Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 5863

[FOTO] Pożar sklepowego magazynu. Czy wcześniej było włamanie?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało wczoraj około godziny 22:30 w związku z pożarem, do którego doszło przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej. Paliło się na zapleczu sklepu. Sprawa jest dość zagadkowa. Niewykluczone, że chwilę wcześniej doszło do włamania.

Pożar na ulicy Goleszowskiej w Bielsku-Białej - 14.11.2019 · fot. nadesłane przez czytelników: Mariusz i Artur


Jako pierwszy problemy zauważył jeden z mieszkańców, który około godziny 22:15 wybrał się na szybkie zakupy po pracy i ku jego zdziwieniu sklep czynny zazwyczaj do godziny 23:00 był zamknięty. Dodatkowo drzwi wejściowe były uszkodzone (m. in. wybita szyba). Mężczyzna postanowił powiadomić policję. W międzyczasie z drugiej strony tego samego budynku zaczęły się wydobywać kłęby dymu.

Strażacy byli na miejscu w kilka minut. Paliła się część magazynowa wspominanego wcześniej sklepu. Choć były pewne trudności to pożar udało się opanować w ciągu 10 minut. Strażacy mieli trudności ze zlokalizowaniem źródła ognia ze względu na duże zadymienie. Dodatkowo ich pracę utrudniały regały i towar porozstawiany w różnych miejscach. Koniczne było częściowe rozebranie podwieszanego sufitu.

W wyniku pożaru ucierpiały dwie osoby, które mieszkały nad sklepem. Dym wdarł się do mieszkań i spowodował podtrucia gazami pożarowymi. Poszkodowani w stanie stabilnym trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Tą nietypową sprawę wyjaśniają bielscy policjanci. Na rano były zaplanowane oględziny z udziałem biegłego ds. pożarnictwa. Jego opinia pozwoli precyzyjnie ustalić przyczynę pojawienia się ognia na magazynie.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.