bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2019
  • 28 października 2019
  • wyświetleń: 6750

Fundacja zorganizowała pikietę „Stop dewiacji w szkołach”

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina, w odpowiedzi na tzw. „Tęczowy Piątek” organizowany 25 października w polskich szkołach, zorganizowali w ten dzień pikietę „Stop dewiacji w szkołach” w centrum Bielska-Białej.

Stop dewiacji w szkołach - Bielsko-Biała
Akcja "Stop dewiacji w szkołach" w Bielsku-Białej · fot. Fundacja Życie i Rodzina


- „Tęczowy Piątek” to nic innego jak próba indoktrynacji uczniów i wmówienia im, że homoseksualizm jest czymś normalnym. Pod pozorem walki z dyskryminacją lobby LGBT chce przekonać dzieci i młodzież do tego, że homoseksualizm jest wrodzony i wcale nie jest dewiacją. Wiemy doskonale, w jaki sposób to wynaturzenie zostało wykreślone w listy chorób: poprzez naciski środowisk homoseksualnych. Teraz próbuje się oswajać z dewiacyjnymi zachowaniami najmłodszych poprzez zajęcia o fałszywie rozumianej tolerancji i akceptacji. Mówimy stanowcze nie dla homoideologii - stwierdzają organizatorzy pikiety.

Stop dewiacji w szkołach - Bielsko-Biała
Akcja "Stop dewiacji w szkołach" w Bielsku-Białej · fot. Fundacja Życie i Rodzina


Dodają, że jakakolwiek dyskryminacja ze strony rówieśników w szkołach powinna być z całą mocą potępiana, a dyrekcja szkoły i nauczyciele winni chronić uczniów przed tego rodzaju przemocą. Ochrona ta nie powinna jednak iść w parze z akceptacją homoseksualizmu, zaburzenia, którego nie należy promować. Nauczyciele są od tego, aby wskazywać młodym prawidłowy kierunek rozwoju, a nie deprawację.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.