bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2019
  • 28 października 2019
  • wyświetleń: 148802

Rodzinny dramat: Kobieta zatruła się czadem. Jej syn skoczył z wiaduktu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 26 października około godziny 14:30 służby ratunkowe przyjęły informację o nieprzytomnym mężczyźnie, który leży na poboczu drogi ekspresowej S-1 w rejonie ulicy Langiewicza. Mimo szybko podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Młody mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na swoje życie. Sprawa ma podwójne, tragiczne dno.

Samobójstwo na S-1 w Bielsku-Białej - 26.10.2019
Samobójstwo na S-1 w Bielsku-Białej - 26.10.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z nieoficjalnych informacji wynika, że 20-latek targnął się na swoje życie po śmierci matki, która dziś w nocy zatruła się czadem. Rodzina mieszkała w pobliżu ul. Langiewicza. Jeszcze w trakcie reanimacji na miejscu tragedii pojawił się ojciec chłopaka, który doznał ciężkiego szoku i ataku rozpaczy. Ratownicy medyczni otoczyli go opieką i umieścili w szpitalu psychiatrycznym.

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Czynności nadzoruje prokurator. Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Cieszyna i Katowic. Na czas trwania czynności ruch został zwężony do jednego pasa ruchu i na drodze utworzył się niewielki korek. Około godziny 16:00 rozpędzony samochód wjechał w stojące pojazdy. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Szczegóły w artykule: [FOTO] Wypadek, ranni, korytarz ratunkowy i patologia na drodze...

Kierowcy jadący w stronę Cieszyna i Katowic muszą
Kierowcy jadący w stronę Cieszyna i Katowic musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Po zderzeniu korek miał kilka kilometrów - 26.10.2019 · fot. Helipoland.com

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj