bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 10613

Nabór do straży granicznej. Na start można zarobić 3200 zł netto

Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. Szanse na przyjęcie w szeregi Straży Granicznej ma każdy, kto pomyślnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną.

straż graniczna
fot. Straż Graniczna w Bielsku-Białej


Pełniąc służbę w Straży Granicznej można spróbować swoich sił w wielu dziedzinach. Można być specjalistą od spraw migracyjnych, ekspertem od fałszerstw dokumentów bądź zawodowcem od interwencji specjalnych. Funkcjonariusze biorą także udział w misjach zagranicznych, między innymi w Macedonii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Mołdawii, Albanii, we Włoszech, na Węgrzech.

- Tych wszystkich, którzy chcą służyć w nowoczesnej i stale rozwijającej się formacji zapraszamy do składania dokumentów. W najbliższą środę 23 października w godzinach od 12.30 do 17.30 czekamy na Was w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 164 - informuje mjr SG Katarzyna Walczak, rzecznik prasowy Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.slaski.strazgraniczna.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.