bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2019
  • wyświetleń: 2031

Bielski parkomat na Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie

W czwartek, 17 października podczas odbywającego się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik VIII Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, firma FLOWBIRD (Parkeon) zaprezentowała wdrożony w Bielsku-Białej parkomat solarny StradaPAL wraz z interfejsem Strefy Płatnego Parkowania w Bielsku-Białej. Odwiedzający stoisko wystawiennicze goście mogli zapoznać się z zastosowanym w naszym mieście rozwiązaniem sprzętowym.

Bielski parkomat na Kongresie Transportu Publicznego w Warszawie - 17.10.2019 · fot. MZD Bielsko-Biała


Duże zainteresowanie wzbudziło zawarcie w funkcjonalności wyświetlacza parkomatu zakładki z informacją miejską o atrakcjach turystycznych Bielska-Białej oraz wartych do odwiedzenia miejscach (z możliwością pobrania szczegółów dzięki zastosowaniu QR Code).

Warto również wspomnieć, że działające od 1 września w SPP w Bielsku-Białej parkomaty solarne są najnowocześniejszym rozwiązaniem sprzętowym dostępnym na rynku, wykorzystującym nowe wygodne funkcje takie jak płatność BLIK, czy QR Code.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej w swych działaniach stara się wdrażać rozwiązania z zakresu inteligentnego miasta (smart city).

BM / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.