bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2019
  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 2955

Ul. Kwiatkowskiego z ograniczeniem tonażowym do 30 ton

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o planowanym wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu, polegającej na odcinkowym ograniczeniu tonażu na ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego (odcinek od ul. Michała Grażyńskiego do skrzyżowania ulic: Warszawska, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Sarni Stok - w obu kierunkach).

ulica kwiatkowskiego
Ul. Kwiatkowskiego z ograniczeniem tonażowym do 30 ton · fot. Google Street View


- Ograniczenie wprowadza się z uwagi na przeprowadzoną w lipcu 2019 r. ekspertyzę stanu technicznego m. in. w zakresie nośności użytkowej wiaduktu i wskazanie przez autorów opracowania dopuszczalnej masy pojazdów po nim poruszających się - 30 t - poinformował Miejski Zarząd Dróg.

Objazd dla pojazdów powyżej 30 t poprowadzony będzie ulicami: Węglową, Katowicką, Chochołowską, Konwojową, Michała Grażyńskiego - w obu kierunkach.

Ponadto w najbliższym czasie, na skrzyżowaniu ulic: Warszawska, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Sarni Stok zostanie zainstalowana dodatkowa kamera, pozwalająca skutecznie egzekwować naruszanie przepisów wynikających z wprowadzonych ograniczeń przez uprawnione do tego służby.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

BM / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.