bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2019
  • wyświetleń: 4304

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Bestwinie. 20-latek w ciężkim stanie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 października późnym wieczorem w Bestwinie przy ulicy Dolnej. Na wąskiej lokalnej drodze motocykl uderzył w ogrodzenie posesji. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Bestwinie - 15.10.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności wypadku zajmują się policjanci z bielskiej komendy. Wstępnie wiadomo, że 20-latek podróżujący motocyklem marki Honda, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była na tyle duża, że jednoślad zerwał siatkę i wraz z kierowcą wpadł na teren prywatnej posesji. Kierujący doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Stracił także dużo krwi ze względu na rozległe i skomplikowane obrażenia twarzoczaszki. W stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy z oddziału Intensywnej Opieki Medycznej.

W toku czynności policjanci ujawnili, że 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Z relacji mieszkańców wynika, że jeździł on tego wieczoru przez dłuższy czas po osiedlowych ulicach z dużą prędkością.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj